Imagine generică pentru clinica stomatologică MH Smile Arad
Imagine generică pentru clinica stomatologică MH Smile Arad

MH Smile

Arad, Strada Ioan Alexandru, Bl. 19, Sc. B, Ap. 1

Descriere MH Smile

Pe Strada Ioan Alexandru, în Arad, funcționează clinica stomatologică MH Smile. Pe platforma noastră, MH Smile figurează cu un scor solid de 4.6. Utilizatorii Google i-au acordat clinicii o medie de 4.8 stele (bazată pe 52 recenzii).

Adresa MH Smile

Strada Ioan Alexandru, Bl. 19, Sc. B, Ap. 1

Program MH Smile

  • Luni 10:00 - 20:00
  • Marți 10:00 - 20:00
  • Miercuri 10:00 - 20:00
  • Joi 10:00 - 20:00
  • Vineri 10:00 - 20:00
  • Sâmbătă Închis
  • Duminică Închis

Recenzii MH Smile

MH Smile - clinica din Arad unde zâmbetele capătă încredere. Pe Google, pacienţii ne-au acordat 4.8★ din 52 evaluări. Evaluările de pe platforma de recomandări medici și clinici stomatologice indică un scor excelent: 4.6. Iată ce spun chiar pacienţii noştri:

“Recomand din tot sufletul, profesionalism, grija, preturi foarte bune. M-am simt ...”

“Recomand din tot sufletul, profesionalism, grija, preturi foarte bune. M-am simtit bine si in siguranta, m-a facut sa am incredere!!!❤️”

Pacient Clinica MH Smile Maria Izbasa Profil
@Pacient

“Am avut o infectie la o masea.Nu mai trecea cu antibiotic.Dupa nenumarate experiente neplacute la diferiti dentisti,bunul Dumnezeu si a facut mila de mine si m ...”

“Am avut o infectie la o masea.Nu mai trecea cu antibiotic.Dupa nenumarate experiente neplacute la diferiti dentisti,bunul Dumnezeu si a facut mila de mine si m a calauzit spre domnisoara doctor. Dumnezeu sa o rasplateasca si sa o fereasca de tot ce e rau. Este 1 suflet tare bun,are empatie si iubire fata de aproapele ei. A lucrat cu foarte mare grija si profesionalism.Nu m a durut deloc cand a efectuat extractia si m a eliberat de chin.Avem nevoie de mai multi oameni asemanatori doamnei doctor.Este o raritate! Empatia dvs a făcut toată diferența într-o perioadă dificilă din viața mea. Vă mulțumesc pentru îngrijirea și sprijinul deosebit pe durata programarii. Vesnic recunoscătoare pentru bunătatea și grija excepțională pe care mi le-ați arătat.🌹🌹🌹🌹🌹 Cu deosebită considerație, Victoria A.”

Pacient Clinica MH Smile Vicky Adam Profil
@Pacient

“Doamna doctor are mâine de îngeri nu am simțit nici o durere am făcut 3 extracți ...”

“Doamna doctor are mâine de îngeri nu am simțit nici o durere am făcut 3 extracții și 3 carii va urma să alte lucrări recomand cu cea mai mare încredere . Vă mulțumesc”

Pacient Clinica MH Smile Viorel Petrovici Profil
@Pacient