Descriere Bel Dent
Adresa Bel Dent
Program Bel Dent
- Luni 08:00 - 20:00
- Marți 08:00 - 20:00
- Miercuri 08:00 - 20:00
- Joi 08:00 - 20:00
- Vineri 08:00 - 20:00
- Sâmbătă Închis
- Duminică Închis
Recenzii Bel Dent
La Bel Dent din Baia Mare, fiecare pacient pleacă zâmbind mai larg. Pe Google, pacienţii ne-au acordat 5.0★ din 166 evaluări. Scorul de încredere, conform platformei de recomandări medici dentiști și clinici stomatologice, este 4.9 (excepţional). Citeşte experienţele reale ale pacienţilor:
“Vă mulțumim pentru primirea călduroasă și pentru răbdarea și profesionalismul de ...”
“Vă mulțumim pentru primirea călduroasă și pentru răbdarea și profesionalismul de care ați dat dovadă în interacțiunea cu copiii. Experiența la cabinet a fost una plăcută și educativă, iar cei mici au plecat mai curajoși.”
“O echipă de ,,magicieni" care mi-a redat zâmbetul și încrederea!🫶 Este greu să pun în cuvinte recunoștința pe care o simt în acest moment. După un parcurs lun ...”
“O echipă de ,,magicieni" care mi-a redat zâmbetul și încrederea!🫶 Este greu să pun în cuvinte recunoștința pe care o simt în acest moment. După un parcurs lung, extrem de complex am ajuns la finalul tratamentului și sunt absolut încântată de rezultat! Vreau să le mulțumesc celor doi medici, doamna doctor Ardelean Andreea și domnului doctor Belbe Vlad. Profesionalismul lor, atenția obsesivă la detalii și dorința de a atinge perfecțiunea m-au făcut să mă simt în siguranță, chiar și în cele mai dificile etape ale lucrării. Sunt adevărați artiști care nu s-au lăsat până când totul nu a ieșit impecabil. Un gând special de recunoștință merge către doamnele asistente. Cu o răbdare infinită, o blândețe rară și un suport emoțional care a făcut toată diferența. Într-un loc unde de obicei mergi cu frică, ele au reușit să creeze o atmosferă de calm și căldură. Astăzi pot să zâmbesc din nou cu gura până la urechi și asta vi se datorează în totalitate! Vă mulțumesc pentru tot! ♥️”
“Deși am trecut pragul multor cabinete stomatologice de-a lungul timpului, nicăie ...”
“Deși am trecut pragul multor cabinete stomatologice de-a lungul timpului, nicăieri nu am întâlnit delicatețea, precizia și eficiența cu care sunt realizate procedurile medicale în această clinică, iar acest lucru îl afirm cu toată sinceritatea! Apreciez și admir atenția acordată confortului pacienților, atmosfera caldă și primitoare, precum și preocuparea constantă pentru inovație, reflectată atât în pregătirea continuă a echipei, cât și în investițiile în tehnologii și echipamente de ultimă generație. Profesionalismul se regăsește în fiecare detaliu, inspirând încredere și oferind acea liniște care transformă vizitele la stomatolog într-o experiență surprinzător de plăcută. 🙃 Sunt recunoscătoare că am descoperit această clinică și o recomand tuturor celor care își doresc servicii stomatologice la cele mai înalte standarde, realizate cu profesionalism, atenție și cu muultă finețe, într-un mediu modern și primitor!”